Test edin lipo fit kullananlar, sonuçları ne olabilir dehidratasyon.

Test edin, sonuçları ne olabilir dehidratasyon.

Su açığı vücutta farklı lipo fit kullananlar şekillerde kendini gösterebilir, değişen normal ve biten ciddi. Dehidratasyon vücudun kesinlikle yarar. Böylece sadece yaz ortasında ne var içmek, düzenli ve en az 1,5 ila 2 litre, Yeterli içme modu sadece modern diyet sanrılar, yeterli kaybetmek sadece yaklaşık %1,5 oranında vücutta su (insan vücudu, genellikle içerir ve yaklaşık %60 su), ve ulaştığınız popüler yerlerinden hafif dehidratasyon. Kaybı yaklaşık yüzde dört yansıtmak değil, sadece susuzluk hissi, yanı sıra düşük verimlilik, konsantrasyon bozukluğu, baş ağrısı veya ospalostí.

Dehidratasyon lipo fit kullananlar veya sayısının azaltılması

lipo fit kullananlarvücudun su, görünüşte lipo fit kullananlar kendini gösteren kuru cilt ve lepivým hissi, ağız kuruluğu. Vücutta bir tezahürü daha kalın bir kan, bir karmaşık işlemek için. Belki de yaşamak tehlikeli.

“Uygun miktarda sıvı, bir adam, bir gün içmek için 0,3 litre sıvı günde 10 kg vücut ağırlığı. Yaz aylarında, ancak, çok miktarda sıvı vypotíme, bu nedenle, biz, içmek ve iki kat ya da daha fazla,” diyor dr Irena Sobotková kale Tıbbi bakım evde. Sıvı biz ona göre içmek, yavaş yavaş, – tabii ki, içmek için tavsiye edilmez, bir saat, yarım önerilen günlük doz.

Öte yandan, biz-meli var olmak dikkatli bir miktar vypité su gibi, su da přepít.

“Bu durumda, bunalmış, böbrek, akciğer ödemi oluşur ile ilgili bu zor solunum, yetersiz oksijenasyon beyin ve nadiren miyokard enfarktüsü. İnsan değişiyor, rengi, yüz ve vücut, ona, bulantı, kusma,” açıkladı doktor. Ve sonuçları ne olabilir dehidratasyon?

Alçaltır spor başarıları, Hatta hafif lipo fit dehidratasyon bozmak için çaba ulaşmak için ideal rakam kullanarak egzersiz. Dediğim gibi spor dietoložka Amy Goodsonová, zaten dvouprocentní dehidratasyon azalmasına yol açar, fiziksel performansı yüzde 10. Ve daha vücudun kurur, bu bile bozar kendi spor ulaşmak. Onunla aynı fikirde ve doktor Sobotková ve benzer hakkında bir sıvı kaybediyoruz egzersiz sırasında ter yoluyla.

“Zaten çok küçük bir vücut su kaybına yol açan önemli bir azalma, egzersiz yoğunluğu, kas krampları ve mide zorluk. Dehidrasyon araştırmaya göre, aynı ruh etkiler: baş ağrısı neden olur ve yorgunluk, bozulan konsantrasyon ve dikkat, görünür, anksiyete ve gerilim,” doktor diyor Sobotková.

Sağlıklı lipo fit kullananlar ve parlak bir cilt için gerekli sıvı yeterli miktarda içmek

lipo fit kullananlardiyor dr. Anna-Maria Tremainová, lipo fit kullananlar dermatoložka ile Laser Skin Care Center Dermatologlar Associates, Long Beach, California. Onun görüşüne göre, en iyi nemlendirici vücut içinden ve sıvı alımı, uyum için yaşam tarzınıza. Bu demektir ki, örneğin, eğer her gün egzersiz ya da sık sık deneyin kahve içmek zorunda gibi, daha fazla egzersiz sırasında doğrultuda, sıvı, aşırı terleme ve kafein idrar söktürücüdür ve hareket močopudně.

Pürüzsüz ve nemli bir cilt dr Tremainová ileri tavsiye edilir sadece kısa bir duş (en az beş dakika) sıcak su için çünkü sıcak su cildi daha da kurur. Ağız kokusu nedeni Bazen gün boyunca ve yük, ne doğru içme modu ve nevzpomenete. İş gününün sonuna kadar size onun olabilir, ancak, hatırlatmak, arkadaşlarım, sizden aniden tutar daha, sadece ağzını açmak.

Diş hekimi Marshall Young Newport Beach California açıkladı sunucusu health.com bu dehidratasyon neden olur ve ağız kokusu nedeniyle azalan tükürük salgısı, ağız kuruluğu. Tükürük gerçekten önemli bir anti-bakteriyel özellikleri, ve onların yokluğunda, ağız bakteri neden olan ağız kokusu. Yeteneğinizi etkileyebilir güvenli bir şekilde götürmek Olabilir, tüketen büyük miktarda su araba sürme sırasında engelleyici bir fikir, trafik sıkışıklığı ve yetersizlik almak yansıması tuvalet. Ancak, araba, tabii ki, sedat dehydratovaní.

Yayınlanan yeni bir araştırma, journal of Physiology and Behavior tam olarak gösterdi, hata yönetimi, boyunca iki saatlik bir sürüş susuz sürücüler ile karşılaştırıldığında iki kez sürücüler içtik o kadar. Uzmanlar bile bu etkiye eşit bir sürüş sarhoş. Dehidratasyon riskini artırabilir trafik kazaları. Artırır, yorgunluk ve beyin fonksiyonlarını bozar

Bir öğleden sonra bir çıkış, enerji ile ilişkili olabilir pitným modu düşündüğünüzden daha fazla. Gibi dedi dr Çayır Podesta, spor hekimliği uzmanı ile Kerlan-Jobe Orthopaedic Clinic Los Angeles, California, ne zaman, dehidratasyon, kan basıncını düşürür, kalp hızı artar, beyin kan akımı azalır ve bu neden büyük bir yorgunluk. Araştırmaya göre, yayınlanan british Journal of Nutrition ayrıca, orta dehidratasyon yeteneğini etkileyebilir zihinsel görevleri gerçekleştirmek için, ve neden duygu zamlženého beyin ve baş dönmesi. Oynanan bir ruh hali

Olabilir tahriş edici ve sinir? Su iç ve ruh hali değişebilir. Doktorun görüşüne göre Podesta olabilir nörolojik etkileri dehidratasyon ortaya çıkabilir bu gibi sulkiness ve sinirlilik. Dergide yayınlanan bir çalışma, Journal of Nutrition kontrol ettim ruh hali ve konsantrasyon genç kadınlarda olan bir grup gördüm çok sıvı kaldı yani nemli iken ikinci bir görevi vardı uygulamada ve aynı anda almak diüretikler. Susuz kadınların sadece yüzde biri daha az su, daha uygun hidrasyon, dolaylı, baş ağrısı, konsantrasyon kaybı ve sinirlilik.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *