Temel ürünler, size ince ve sağlıklı.

Temel ürünler, size ince ve sağlıklı.

Yani hemen unutmak ve ebedi makarna ve pirinç, ve denemek için bir besleyici ve ek olarak, ucuz bir alternatif, sağlıklı bir eki. Mercimek zengin bir kaynağıdır, esansiyel yağ asitleri, vücudumuzun dönüştürür gerekli protein. Onun yerine, bu makalede, ancak, edinilen ilk etapta yüksek içeriği nedeniyle demir olmadan, size kendinizi yorgun ve bitkin. Hücre eksikliği, demir eksikliği,

Oksijen ve çok yakında gelecek, stres ve yorgunluk.

Oksijen ve çok yakında gelecek, stres ve yorgunlukMercimek ile demir içeriği değmez bile et yemeği diyet geçmesi gerekir ve acı insanlar anemi. Yanı sıra protein ve demir, mercimek verir, vücudun kalsiyum, potasyum, magnezyum, çinko, B vitaminleri ve lif yardımcı olur, sindirim sürecinde. Mercimek, düşük kalorili gıda ile çok az miktarda yağ. Değiştirmek için farklı olabilir – mükemmel mercimek çorbası, ve çeşitli plakalar ve hızlı bir köfte.

Yetiştirilen tohumlar

Belki de en besleyici gıda, genel, sağ životabudiče kolayca yetiştirilebilir hatta evde, ya da toplamda daha ucuz bir süpermarkette satın almak. Tohumu nakličovat hatta kış aylarında, ne zaman tehdit vitamin eksikliği. Çimlenme tohum, baklagiller veya tahıllar, çok enerji, ve böylece halledilir, böylece enerji maliyeti, kalmak, yüksek bir düzeyde. Fasulye filizi protein açısından zengin, yüksek protein içeriği, fasulye filizi cizrně, mungu, lens ve bezelye – B vitaminleri, folik asit ve e vitamini.

Mineraller, bu gibi, bu, özellikle, fosfor, potasyum, magnezyum, demir ve eser elementler. Tüm bu besinleri destekler, sinir sistemini karşı mücadele stres, sinirlilik ve yorgunluk. Nakličování tohum zaten önce tisíciletími görmedi antik Çin’de, onların zpestřovali diyet. Ve bugün filizi hizmet her şeyden önce yemek hazırlamak için, bir tür “çin”, ama aynı zamanda salata, ya da sadece bir ekmek veya simit. Naklíčit mümkün tohumu ya da keten tohumu, tahıllar ve baklagiller. http://mynestark.info/test-edin-lipo-fit-kullananlar-sonuclari-ne-olabilir-dehidratasyon/

Susam ve ayçiçeği tohumu

Mlsat ve sağlıklı ve chroupání lezzetli susam veya ayçiçeği değil, sadece artan enerji, ama bunu tatlı bir tat verir ve vücudun hayati besin. Susam bazılarıdır gözardı gıda, bu durumda, ancak, büyük miktarda içerir gibi besinlerin protein, karbonhidrat, lif, sağlık, yağ, mineral olan fosfor, potasyum, magnezyum, kalsiyum, demir, bakır, çinko, sodyum ve manganez. Susam çok mükemmel bir ilaç, yorgunluk, nevroz ve depresyon, ve bunu düzenli olarak tüketmek gerekir özellikle sporcular, öğrenciler ve çalışkan.

Tohumlar, susam da katkıda cinsel enerji ve caSusam ve ayçiçeği tohumunlılık, siz de sipariş tozunu housce, ya da buna ek olarak, bazı halvu – geleneksel arap incelik, rozemletých üzüm ve bal. Ayçiçeği tohumları en zengin c vitamini kaynakları E vitamini, B1, ayrıca önemli olan içerik, magnezyum, demir, kalsiyum ve fosfor. Rağmen, besin değeri yüksek, sindirimi kolay, sadece iyice çiğnemek. Uygun değil sadece yorgunluk mücadele, ama aynı zamanda yardımcı olur stres, uykusuzluk ya da sinirlilik.

Mükemmel ve hafif stravitelnou svačinou üzerinde odehnání rahatsız edici yorgunluk muz. Doğal şeker içerir, kolay stravitelnou olarak karbonhidrat, anında enerji artırır ve konsantrasyon yeteneği. Bu nedenle, bu sarı meyveler uygundur çoğunlukla sporcular ve öğrenciler. Diğer gerekli maddeler, muz içeren vitamin A, c ve bazı B grubu vitaminleri, ileri, eser elementler, magnezyum, fosfor ve demir.

Muz aynı zamanda mükemmel depo potasyum, mineral maddeler normal çalışması için gerekli kasların ve sinirlerin. Potasyum, neuskladňuje vücutta çok uzun bir süre, ve onun değeri azalır sırasında, stres veya vücut geliştirme egzersiz. Bu durumda, yorgunluğu giderir, kan basıncını düşürür, teşvik kan oksijenlenme ve esenlik duygusu oluşturur. Olgunlaşmamış muz, onlar kötü sindirilir ve neden gaz, bu yüzden onları her zaman tercih tercih iyi olgun sarı meyve.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *