Su kullanımı çok önemlidir, vücudun doğru çalışması için.

Su kullanımı çok önemlidir, vücudun doğru çalışması için.

Baş ağrısı neden olabilir, Dehidratasyon sık görülen bir nedenidir baş ağrısı, ve bu çeşitli nedenlerden dolayı. “Su eksikliği etkiler serotonin vücutta bir baş ağrısı neden olabilir,” açıkladı dr. Ray Casciari ile La Amistad Family Health Center, Orange, California, ve ekledi, küçük kan damarları, beyin, hızlı tepki düzeyi, hidrasyon (bu değer de baş ağrısı sırasında akşamdan kalma) neden olan sıkıcı bir ağrı ya da tam migren. Dr Casciari önerilir baş ağrısı için bir bardak su içmek ya da iki, ve ortadan kaldırmak için, bu nedenle, nedeni ise baş ağrısı tam olarak dehidratasyon.

Kabızlık neden olur

Eksikliği vücutta sıvı genellikle görünür de kötü kabızlık. İçin bağırsak içeriği taşındı, gerçekten, gerekli, yeterli miktarda su vücutta. Ne zaman su kaybı vücut dengeler eksikliği sıvı ne su alır kala ve tp çok güçlü ve zor çıkmaktadır.

Kabızlık neden olurEğer acı nedeniyle borç, ne yazık ki, her zaman bir gerçeği, bu kabızlık neden olur ve dehidratasyon. Bazen arkasında ve diğer faktörler, ilaç gibi, bir durum ya da diyet lif eksikliği. Artar tatlılar için bir özlem

Tabii ki, bildiğiniz gibi, kendimi zor çikolata, dondurma ya da diğer favori şeker çalışırken, birkaç kilo. Ayrıca özledim eğer doğru içme modu, oran sladkostem neodoláte, önemli ölçüde artırmaktadır. Bu Goodsonové tam olarak dehidratasyon kolayca değiştirmek için açlık duygusu, bir kendini gösteriyor, her şeyden önce, bažením sonra tatlı.

Vücut egzersiz sırasında dehydratovaném mümkün kullanır glikojen (polisakkarit olarak çalışan bir merkezi enerji) daha hızlı bir tempoda, hisse senetleri, daha hızlı azalır. Bu yüzden egzersiz sonrası, muhtemelen, istersen sacharidech için doldurulan, kendi değerlerini glikojen.

Temel besin specialistka Monica Bartolomějová, Barış, sağlık, diye ekledi, ne bir eksikliği vücutta su, biz, deneyim, enerji kaybı ve nesoustředěností. Onların sürgün, bu kolay saháme sonra sladkostech riskini artırabilir, aşırı kilo. Aynı şekilde sağlıklı bir beslenme pitného modunda, ancak,

Hakkında gitmek gerekir, tamam bir alışkanlık.

“İçme modu yeterli derecede olmalı bir parçası modu gibi ve dengeli oranlarda protein, karbonhidrat ve yağ. Sadece bu nedenle, en iyi önlemek için fikirler, gereksiz tatlılar ve aynı zamanda, biz, acı, aşırı kilolu veya obez” kapattı Bartolomějová. Mükemmel bir savaşçı karşı ilgisizlik, bu bir avuç badem, içeren tüm temel besin. Onlar zengin bir kaynağıdır kalsiyum, fosfor, magnezyum, potasyum ve demir, yanı sıra ürünler arasında bitkisel kökenli, onlar da kurşun içeriği ile protein. Bu sayede, badem için uygundur sporcular, onlar vermek, kas sertliği.

İçerdiği magnezyum badem metabolizma uyarır, magnezyum eksikliHakkında gitmek gerekir, tamam bir alışkanlıkği yorgunluğa yol açar. Düzenli kullanımı badem yağı, sinir sistemini güçlendirir ve yardımcı olur sadece, anti-yorgunluk, ama aynı zamanda karşı úzkostem ve stres. Badem zengin sağlık için yararlı yağlar olabilir, kan kolesterol düşürmek. Kurutulmuş badem olabilir yaşlılar için ya da olanlar için, diş ile ilgili sorunlar var, güçlü rozkousání, bu nedenle tavsiye edilir, için kurutulmuş badem, bırakın bir gece suda ıslatın. Ertesi gün, onlar yumuşak ve kolay, onlar silinir nahořklá bir cilt yutmak zor olabilir. Aynı faydaları kurutulmuş badem sağlar ve badem sütü.

Canlanma uyanmak da brokoli dolu bir lif, kalsiyum, folik asit, vitamin a Ve C, betakarotenu, potasyum ve diğer değerli besin. Ürünlerin kullanımı yüksek c vitamini içeriği ile rahatlatır, yorgunluk hissi, fonksiyon geliştirir ve bağışıklık sisteminin aktivitesini artırır, böbreküstü bezleri düzenleyen hormonlar vücuttaki stres.

Brokoli arasında ilk sırada sözde “superpotravinu” olan çok güçlü bir antioksidandır. Antioksidan düzeyini azaltmak serbest radikallerin ve destek genel vücudun savunma. Brokoli de zengin bir kaynağıdır koenzim Q10, madde üretiminde önemli bir rol oynar, enerji. Eksikliği, koenzim Q10 vücutta tezahür azalma performans ve yorgunluk. Brokoli en besleyici maddelerin ham ise onu pişirin verin yiyecek tercihi bir çift.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *